Floricienta

За сите фанови на оваа серија!
 
HomeHome  PortalPortal  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Рангирање (предлози)

Go down 
АвторПорака
Rebellious angel
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 222
Age : 29
Location : En la casa de los Fritzenwalden
Registration date : 2008-08-11

ПишувањеПредмет: Рангирање (предлози)   Саб 31 Јан 2009 - 21:13

Јас и Моника решивме да направиме рангирање на членовите, но прво сакаме да прочитаме ваши предлози, а потоа ние ќе ги одбереме ранговите што најмногу ни се допаѓаат и ќе додадеме и свои. Smile

Па, повелете. Smile

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.macedonianforum.net
 
Рангирање (предлози)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Floricienta :: Добредојдовте! :: Помош, пофалби, критики, предлози...-
Отиди до: